William Meader i Perennial Wisdom

 

William Meader po raz pierwszy w Polsce

z warsztatem

Dusza i Jej Kreatywne Przeznaczenie

16 listopad 2019, Warszawa

 

 

 

 

 

16 listopad 2019 (sobota, 9.00- 18.00)

warsztat Dusza i Jej Kreatywne Przeznaczenie

cena: 350 zł

 

Podczas warsztatu przeanalizujemy naturę duszy, jej źródło i kreatywne przeznaczenie. Poznamy siedem rodzajów dusz obecnych w dzisiejszym świecie oraz ich przeznaczenie w konkretnych zadaniach w służbie dla poprawy sytuacji ludzkości. Celem życia jest kreatywny wyraz zgodny z miłością i celem własnej duszy. Dlatego głęboko rozważymy magiczny (kreatywny) proces duszy i jak on się przejawia w naszym codziennym życiu. Warsztat będzie miał formę interaktywną- został stworzony tak, by pomóc ludziom rozpoznać i wyrazić swoją duszę w codziennym życiu. Poniżej prezentujemy kilka (choć nie wszystkie) tematy, które poddamy dyskusji:

– zrozumienie natury duszy i jak subtelnie wpływa ona na nas w codziennym życiu
praktyczne metody i techniki rozpoznawania duszy i jej przeznaczenia
– jak osobowość może zakłócać i opóźniać działania duszy- antidotum na taką sytuację
– jak dusza używa intuicji by budować kreatywne myśli

 

15 listopad 2019 (piątek, 18.00-21.00)

wykład 10 Zasad Filozofii Teozoficznej

wstęp wolny (wymagane zgłoszenie udziału poprzez Formularz Kontaktowy z uwagi na wynajętą salę, która ogranicza nas do 60 miejsc i konieczność wydrukowania handout’ów)

 

Łatwiej zrozumiemy Filozofię Ezoteryczną, gdy rozważymy jej najważniejsze zasady. Podczas tego wykładu zostanie zaprezentowanych i dogłębnie omówionych 10 fundamentalnych zasad Ezoteryki. Zasady te zaczynają się od zrozumienia duszy jako obecności we wszystkich aspektach Stworzenia, aż po praktyczne działania, jakie wymagane są od ludzi rozwijających się duchowo w ich służbie dla ewolucji ludzkości. Posiadając to zrozumienie, pojedynczy człowiek posiądzie fundamentalne podstawy potrzebne, by bardziej efektywnie żyć i tym samym bardziej efektywnie wyrażać swoją duszę w świecie zewnętrznym.

 

MIEJSCE I PŁATNOŚĆ:

Miejsce: Centrum Konferencyjne Wilcza 9, Warszawa (II piętro, sala A)

Cena: 350 zł

Ilość miejsc ograniczona z uwagi na interaktywny charakter warsztatu.

 

Numer konta:

BS o/Suwałki 14 93590002 0020 2635 3005 0001

tytuł przelewu: William Meader przedpłata/dopłata/cały warsztat- imię i nazwisko

 

PDF ulotka z warsztatem do pobrania <<

 

Zdjęcia z warsztatu:

  

– O prowadzącym:

William Meader jest znanym w wielu krajach nauczycielem Filozofii Ezoterycznej, znanej także jako Perennial Wisdom (Odwieczna Mądrość). Zyskał międzynarodową reputację dzięki wspaniałemu łączeniu swojej wiedzy, umiejętności edukacyjnych, kreatywności i wglądu. Komunikuje złożoność tej filozofii w sposób, który przynosi słuchaczom oświecające wglądy i umożliwia praktyczne jej użycie w codziennym życiu. William skupia się na Kreatywności Duchowej, Ewolucji Świadomości i Sztuce Medytacji. Nauka, którą przekazuje, łącząca współczesny duchowy rozwój z praktycznymi narzędziami, pomaga rozpoznać i zacząć manifestować w świecie zewnętrznym plan duszy. William ma olbrzymi talent do przekładania Filozofii Ezoterycznej na realia obecnych czasów, czym zapełnia wciąż rosnącą potrzebę obecnego społeczeństwa na postępowe prawdy.

Wykłada obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Niemczech, Holandii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i USA. W tym roku po raz pierwszy będzie w Polsce. Od prawie 20 lat prowadzi publiczne wykłady, warsztaty i intensywne grupy studyjne. Regularnie występuje na konferencji Uniwersytetu Siedmiu Promieni, na wykładach prowadzonych przez Towarzystwo Teozoficzne w USA i innych miejscach na świecie, bywa gościem na wydarzeniach Fundacji Findhorn w Szkocji oraz Wrekin Forum w Wielkiej Brytanii. Regularnie przemawiał na teologicznych wydarzeniach Unity Church (Zjednoczonego Kościoła), w Kościele Nauki Religijnej (Church of Religious Science) oraz na Konferencjach Arcane School w USA. Pracował jako profesor psychologii na Butte College w Oroville, USA.

Jego praca, określana często jako „kolejny krok” w duchowej ewolucji, towarzyszy studentom w doskonaleniu wyższego, abstrakcyjnego umysłu po to, by mogli zrównać się z kreatywną intencją swojej duszy, w ten sposób osiągając dobre relacje z Jednym Życiem i aszramem (wewnętrznym domem duszy). Delikatny humor Williama, wrażliwość oraz głębokie zrozumienie duchowej ścieżki doceniana jest przez grono uczniów Filozofii Ezoterycznej (Odwiecznej Mądrości) na całym świecie.  

Przez wiele lat pracował jako manager i trener w licznych amerykańskich firmach. Rozwijał umiejętności przywódcze, skupiające się na budowaniu zespołu oraz nauczał programów redukujących stres. Wprowadzał systemy zarządzania oparte na współpracy, by usprawniać działanie grup, poprawiać jakość produktów, bezpieczeństwo i produktywność.
Napisał książkę „Shine Forth: The Soul’s Magical Destiny”, którą planujemy wydać wkrótce w Polsce. Autor licznych artykułów (dostępne, m.in., na stronie Williama www.emergentlight.com), webinarów i programów audiowizulanych. Można go oglądać m.in. w filmach dokumentalnych poświęconych wiedzy ezoterycznej i duchowej na kanale Monadic Media na YouTube. Na stałe współpracuje z Uniwersytetem Siedmiu Promieni (USA), Wrekin Forum (UK), Findhorn Foundation (Scotland), Triangle Centre (NZ), Arcane School (NY), Arcane School (UK), Theosophical Society (Kopenhaga), Theosophical Society (USA).

Strona Williama: meader.org

 

Dwa wykłady Williama, które miały miejsce przez ostatni rok (polskie napisy- trzeba je włączyć na ikonce)- Odpowiadając na Wołanie Duszy oraz Praktyczny Mistycyzm: Droga Przyszłości

William w amerykańskiej serii filmów ezoterycznych Monadic Media (więcej na YouTube) (bez polskich napisów): 

NaWarsztaty.pl