Jhadten Jewall

Jhadten Jewall

urodził się w w 1951 roku, studiował lingwistykę, filozofię i edukację w Bazylei. Mieszkał w Szwajcarii przez 10 lat oraz 8 lat w Japonii. Wykładał na uniwersytecie i studiował Zen- wówczas głęboko zanurzył się w metafizyczny świat wiedzy. Jego trening w naukach metafizycznych obejmuje krystaliczne uzdrawianie, szamanizm i różnorodne ścieżki uzdrawiania wibracyjnego, jak również pracę z rdzennymi kulturami; nauczył się także kanałować energię i pracować wibracyjnie z grupami w celu aktywowania struktur przyszłości wewnątrz człowieka. Jhadten mieszka w Kanadzie lecz uczy na całym świecie, prowadzi także podróże do miejsc mocy. Jest uzdrowicielem dźwiękiem, tworzy płyty CD. Ma wspaniałe poczucie humoru i wie jak uczyć niedogmatycznie, podkreślając potrzebę odnalezienia osobistej prawdy przez każdego człowieka.

Jhadten jest oddany współtworzeniu globalnej świadomości tak, aby ludzkość mogła ewoluować w pokoju i pełni. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest stworzenie osobistej świadomości i skupienia. Aby pomagać w tym ludziom, Jhadten wykonuje m.in. Czytanie Esencji Duszy, Portrety Duszy, nagrywa płyty CD z medytacjami i transmisją kodów, prowadzi wyprawy do miejsc mocy, organizuje wykłady, warsztaty i konferencje. Oto kilka słów, które sam Jhadten wypowiada o swojej pracy:

„Kocham robić czytanie esencji duszy, ponieważ gdy ludzie poznają swoją misję, cele, dary i talenty swojej duszy, staja się pełni pasji względem swojego życia i swojej roli w świecie. Podczas gdy coraz więcej z nas odkrywa swoją rolę w tym świecie, zdajemy sobie sprawę, że ludzkość jest niczym puzzle, które pasują do siebie doskonale gdy zaczynamy robić to, po co tu przyszliśmy.”

Zawsze czuję się niczym dziecko w piaskownicy gdy wykonuję portret duszy- czas i przestrzeń znikają w pełnej miłości radości komunii z duszą i w usiłowaniu uchwycenia w formę, kształt i kolor jej piękna. Często słyszę, że ludzie doświadczają takiej samej radości gdy otrzymują już swój portret- są zadziwieni jej pięknem i zainspirowani majestatem tego, kim naprawdę są! Inspiracja ta wciąga ich dalej i głębiej w doświadczenie prawdy o sobie i tego, co jest dla nich naprawdę ważne w obecnym życiu.”

„Pragnąłem śpiewać od momentu, gdy pojawiłem się na tym świecie. Szukałem w wielu miejscach i doświadczyłem licznych przeszkód, ale w końcu znalazłem idealne użycie mojego głosu. W tonach i dźwiękach, które wykonuję, odczuwam łaskę i błogosławieństwo Niebios przepływających przeze mnie niczym romans Matki Ziemi z Ludzkością. Doświadczam wtedy głębokiej wdzięczności i zachwytu, których nie jestem w stanie wyrazić słowami. Wielu ludzi przychodzi do mnie po takim doświadczeniu i twierdzi, że oni także zostali głęboko dotknięci przez Ducha i czują się bardziej kompletni niż byli wcześniej. Ludzie słuchający moich płyt CD mają podobne doświadczenia. Uśmiecham się wówczas, bowiem rozpoznaję w tych doświadczeniach powrót do domu i uświadomienie, że należymy wszyscy do siebie i to wypełnia mnie pokorą, że mogę umożliwiać to doświadczenie.”

Jhadten odwiedzi Polskę jesienią 2020 roku. Oto co powiedział w odpowiedzi na nasze zaproszenie:

„Byłbym zachwycony mogąc przyjechać do Polski i zrobić to wszystko z Wami. Czuję, że polska grupa dusz jest bardzo ważna dla losów świata.”  

 

Planowany jest 2-dniowy warsztat oraz dodatkowy dzień na aktywowanie krystalicznego Świetlnego Miasta! Jhadten zaoferował też, że będzie mógł na miejscu przeprowadzić dla chętnych indywidualne czytanie Esencji Duszy.

Przewidywana cena: 790 zł za 2-dniowy warsztat 

Ilość uczestników: 12- 30

Indywidualne Czytanie Duszy: trwa 1 godzinę, koszt: 400 zł + nagranie na płytę CD (dokładny opis czym jest- patrz zakładka Warsztaty i Szkolenia, przykłady Portretów na: sacredspaces.net/soul-pictures/ )

Miejsce: ponieważ Jhadten lubi współpracować z Dewami Elementali i Królestw Przyrody, warsztat ten odbędzie się najprawdopodobniej na Suwalszczyźnie w ośrodku  Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SZELMENT (http://www.centrumszelment.pl)

 

Zarezerwuj swój czas już teraz na to niezwykłe spotkanie!