Warsztaty i szkolenia

William Meader jest znanym w wielu krajach nauczycielem Filozofii Ezoterycznej, znanej także jako Perennial Wisdom (Odwieczna Mądrość). Zyskał międzynarodową reputację dzięki wspaniałemu łączeniu swojej wiedzy, umiejętności edukacyjnych, kreatywności i wglądu. Komunikuje złożoność tej filozofii w sposób, który przynosi słuchaczom oświecające wglądy i umożliwia praktyczne jej użycie w codziennym życiu. William skupia się na Kreatywności Duchowej, Ewolucji Świadomości i Sztuce Medytacji. Nauka, którą przekazuje, łącząca współczesny duchowy rozwój z praktycznymi narzędziami, pomaga rozpoznać i zacząć manifestować w świecie zewnętrznym plan duszy. William ma olbrzymi talent do przekładania Filozofii Ezoterycznej na realia obecnych czasów, czym zapełnia wciąż rosnącą potrzebę obecnego społeczeństwa na postępowe prawdy.

Wykłada obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Niemczech, Holandii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i USA. W tym roku po raz pierwszy będzie w Polsce. Od prawie 20 lat prowadzi publiczne wykłady, warsztaty i intensywne grupy studyjne. Regularnie występuje na konferencji Uniwersytetu Siedmiu Promieni, na wykładach prowadzonych przez Towarzystwo Teozoficzne w USA i innych miejscach na świecie, bywa gościem na wydarzeniach Fundacji Findhorn w Szkocji oraz Wrekin Forum w Wielkiej Brytanii. Regularnie przemawiał na teologicznych wydarzeniach Unity Church (Zjednoczonego Kościoła), w Kościele Nauki Religijnej (Church of Religious Science) oraz na Konferencjach Arcane School w USA. Pracował jako profesor psychologii na Butte College w Oroville, USA.

Jego praca, określana często jako „kolejny krok” w duchowej ewolucji, towarzyszy studentom w doskonaleniu wyższego, abstrakcyjnego umysłu po to, by mogli zrównać się z kreatywną intencją swojej duszy, w ten sposób osiągając dobre relacje z Jednym Życiem i aszramem (wewnętrznym domem duszy). Delikatny humor Williama, wrażliwość oraz głębokie zrozumienie duchowej ścieżki doceniana jest przez grono uczniów Filozofii Ezoterycznej (Odwiecznej Mądrości) na całym świecie.  

Przez wiele lat pracował jako manager i trener w licznych amerykańskich firmach. Rozwijał umiejętności przywódcze, skupiające się na budowaniu zespołu oraz nauczał programów redukujących stres. Wprowadzał systemy zarządzania oparte na współpracy, by usprawniać działanie grup, poprawiać jakość produktów, bezpieczeństwo i produktywność.
Napisał książkę „Shine Forth: The Soul’s Magical Destiny”, którą planujemy wydać wkrótce w Polsce. Autor licznych artykułów (dostępne, m.in., na stronie Williama www.emergentlight.com), webinarów i programów audiowizulanych. Można go oglądać m.in. w filmach dokumentalnych poświęconych wiedzy ezoterycznej i duchowej na kanale Monadic Media na YouTube. Na stałe współpracuje z Uniwersytetem Siedmiu Promieni (USA), Wrekin Forum (UK), Findhorn Foundation (Scotland), Triangle Centre (NZ), Arcane School (NY), Arcane School (UK), Theosophical Society (Kopenhaga), Theosophical Society (USA).

Strona Williama: meader.org

 

Oto wykłady Williama- pierwszy z kwietnia 2019 roku, pt.” Odpowiadając na Wołanie Duszy”  oraz „Praktyczny Mistycyzm: Droga Przyszłości” (polskie napisy):

 

Jhadten Jewall

urodził się w w 1951 roku, studiował lingwistykę, filozofię i edukację w Bazylei. Mieszkał w Szwajcarii przez 10 lat oraz 8 lat w Japonii. Wykładał na uniwersytecie i studiował Zen- wówczas głęboko zanurzył się w metafizyczny świat wiedzy. Jego trening w naukach metafizycznych obejmuje krystaliczne uzdrawianie, szamanizm i różnorodne ścieżki uzdrawiania wibracyjnego, jak również pracę z rdzennymi kulturami; nauczył się także kanałować energię i pracować wibracyjnie z grupami w celu aktywowania struktur przyszłości wewnątrz człowieka. Jhadten mieszka w Kanadzie lecz uczy na całym świecie, prowadzi także podróże do miejsc mocy. Jest uzdrowicielem dźwiękiem, tworzy płyty CD. Ma wspaniałe poczucie humoru i wie jak uczyć niedogmatycznie, podkreślając potrzebę odnalezienia osobistej prawdy przez każdego człowieka.

Jhadten jest oddany współtworzeniu globalnej świadomości tak, aby ludzkość mogła ewoluować w pokoju i pełni. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest stworzenie osobistej świadomości i skupienia. Aby pomagać w tym ludziom, Jhadten wykonuje m.in. Czytanie Esencji Duszy, Portrety Duszy, nagrywa płyty CD z medytacjami i transmisją kodów, prowadzi wyprawy do miejsc mocy, organizuje wykłady, warsztaty i konferencje. Oto kilka słów, które sam Jhadten wypowiada o swojej pracy:

„Kocham robić czytanie esencji duszy, ponieważ gdy ludzie poznają swoją misję, cele, dary i talenty swojej duszy, staja się pełni pasji względem swojego życia i swojej roli w świecie. Podczas gdy coraz więcej z nas odkrywa swoją rolę w tym świecie, zdajemy sobie sprawę, że ludzkość jest niczym puzzle, które pasują do siebie doskonale gdy zaczynamy robić to, po co tu przyszliśmy.”

„Zawsze czuję się niczym dziecko w piaskownicy gdy wykonuję portret duszy- czas i przestrzeń znikają w pełnej miłości radości komunii z duszą i w usiłowaniu uchwycenia w formę, kształt i kolor jej piękna. Często słyszę, że ludzie doświadczają takiej samej radości gdy otrzymują już swój portret- są zadziwieni jej pięknem i zainspirowani majestatem tego, kim naprawdę są! Inspiracja ta wciąga ich dalej i głębiej w doświadczenie prawdy o sobie i tego, co jest dla nich naprawdę ważne w obecnym życiu.”

„Pragnąłem śpiewać od momentu, gdy pojawiłem się na tym świecie. Szukałem w wielu miejscach i doświadczyłem licznych przeszkód, ale w końcu znalazłem idealne użycie mojego głosu. W tonach i dźwiękach, które wykonuję, odczuwam łaskę i błogosławieństwo Niebios przepływających przeze mnie niczym romans Matki Ziemi z Ludzkością. Doświadczam wtedy głębokiej wdzięczności i zachwytu, których nie jestem w stanie wyrazić słowami. Wielu ludzi przychodzi do mnie po takim doświadczeniu i twierdzi, że oni także zostali głęboko dotknięci przez Ducha i czują się bardziej kompletni niż byli wcześniej. Ludzie słuchający moich płyt CD mają podobne doświadczenia. Uśmiecham się wówczas, bowiem rozpoznaję w tych doświadczeniach powrót do domu i uświadomienie, że należymy wszyscy do siebie i to wypełnia mnie pokorą, że mogę umożliwiać to doświadczenie.”

Jhadten odwiedzi Polskę jesienią 2020 roku. Oto co powiedział w odpowiedzi na nasze zaproszenie:

„Byłbym zachwycony mogąc przyjechać do Polski i zrobić to wszystko z wami. Czuję, że grupa dusz w Polsce jest bardzo ważna dla losów świata.”  

Jhadten wykonuje:

I. Czytanie esencji Duszy

 

Jhadten podróżuje swoją świadomością do Kronik Akaszy danej Duszy, znajduje jej zapis i przywołuje energię jej esencji. Potrafi to zobaczyć i namalować. Efektem jest portret, który zawiera olbrzymią wibracyjną informację, której można doświadczyć kontemplując obraz.

Kolory, obrazy, kształty i kompozycja wszystkie razem promieniują równowagą, pięknem, proporcjami i jakościami duszy. Zazwyczaj są trzy wersje ponieważ dusza oddycha- wówczas nie zmienia energii w swoim rdzeniu, ale energia wokół niej się zmienia. Te trzy wersje są uchwyceniem tych zmieniających się energii.

Obrazowi towarzyszy krótki tekst, który przynosi świadomość i zrozumienie, gdyż wskazuje konkretne informacje na temat danej osoby:

– anielski rząd, z którym dana osoba jest związana;

– kolory promieni związane z tą osobą- które anioły i istoty Światła, Wzniesieni Mistrzowie i przewodnicy jej towarzyszą;

– powód, dla którego dana osoba się wcieliła i jakie są jej główne zadania przebywając w Kreacji;

– informacja, na jakim etapie ewolucji się obecnie znajduje dana osoba w obecnej inkarnacji i dokąd zmierza;

– inne osobiste informacje, które są inne dla każdej osoby, np. roślina, kryształ, zwierzę bardzo ważne dla danej duszy i które z nią rezonują.

Obrazy zostają nagrane na płytę CD i dołączone do portretu w formatach cdr, cpt, psd, ipg,tiff,eps, png, bmp. To pozwala na użycie tych obrazów na wiele sposobów i w różnych celach- można je powiększyć i wydrukować w dobrej jakości, czy też użyć ich np. na swojej osobistej stronie internetowej.

 

II. Portret Kwantowego Ja

 

Kwantowe Ja jest czymś innym niż Portret Duszy. To specyficzny wibracyjny aspekt energii duszy, który ujawnia prawdę o wkładzie duszy w ewolucję świadomości w całym Stworzeniu. Stąd jest idealna podstawą do rozwinięcia logo firmy ponieważ wibracyjnie przekazuje esencję wkładu tej konkretnej duszy w ewolucję świadomości w obecnej inkarnacji.

Pozwala to ludziom patrzącym na to logo lub wizytówkę poczuć jakość pracy, którą dana osoba oferuje. Jhadten przygotowuje portret kwantowego Ja, propozycje przykładowych logo w oparciu o Kwantowe Ja, symulację wyglądu wizytówki oraz krótki opis tej energii. Wiele osób używa tych projektów lub ich elementów w połączeniu z dodatkową, wybraną przez siebie wibracyjną informacją i umieszczają je na swojej stronie internetowej lub wizytówce. Można też przy pomocy grafika wprowadzić więcej zmian w dany projekt.

 

III. Portret Duszy Rodziny

 

Szczególnie niesamowite jest móc pokazać energię stworzoną przez wszystkich członków rodziny. To, że dzieci i rodzice spotykają się w danym życiu ze szczególnego powodu jest oczywiste. Móc zobaczyć energię, którą rodzina wnosi do świata jest szczególnym darem. Jhadten przygotowuje trzy wersje portretu duszy rodziny (ponieważ esencjonalna energia oddycha i zmienia się wokół tak samo jak w innych portretach) nagrane na płytę CD we wszystkich formatach oraz krótki opis tej energii.

 

Miasta Światła

 

Jedną z warstw Ziemi jest kryształowa matryca wewnętrznych świetlnych miast pośrodku drogi między jej Sercem a powierzchnią. Energia naszej duszy spływa poprzez czakrę korony z Niebios oraz poprzez czakrę podstawy z Ziemi. By mieć dostęp do tej duchowej energii płynącej do nas od Ziemi musimy się gruntować. Gruntowanie siebie umożliwia ucieleśnienie wyższych częstotliwości energii naszej duszy z Niebios.

Geologiczne warstwy Ziemi odpowiadają poziomom świadomości ciała, które ożywają i stają się receptywne gdy się gruntujemy. Matka Ziemia to istota żeńska i marzy o swojej przyszłości w świecie nowych paradygmatów, które obecnie już się wyłaniają. Marzenie to przechowywane jest w krystalicznej matrycy wewnętrznych miast Ziemi. Ona ma wizję dla każdego miejsca na planecie. Marzenie to jest przetrzymywane w holograficznych nasionach energii- oznacza to, że nasiono nie jest pełną ekspresją marzenia, tak samo jak słonecznikowe nasiono nie pozwala ujrzeć od razu pełnego słonecznika. Mimo to, tylko to jedno nasiono może dać życie temu konkretnemu słonecznikowi.

Jhadten posiada umiejętność podróżowania swoją świadomością do tej matrycy, widzenia tych holograficznych nasion i malowania ich. W efekcie poziom ten staje bardziej dostępny ludziom. Połączenie się z tą matrycą stwarza wibracyjne miejsce i przestrzeń w ciele by wyższe energie duszy z poziomu wszystkich Wzniesionych Mistrzów ( poziom kauzalny- przyp. tłum.) mogły zostać ucieleśnione: mądrość, miłość, współczucie, radość i obfitość tych istot może zamanifestować się w ten sposób w obecnej inkarnacji. Gdy gruntujemy się w tej warstwie Matrycy, czujemy jak przestrzeń ta zostaje aktywowana. Aktywacja ta jest znajomym uczuciem w ciele, jakby wołało „Tak! Tak! Tak!”. 

To „Tak!” jest jasnym znakiem od naszego ciała, że jesteśmy podłączeni i zestrojeni z tą energią, z celami i pragnieniami naszej Duszy. Podczas gdy coraz więcej osób podłącza się do tego poziomu energii, czy to świadomie czy nieświadomie, ale mimo to czując to „Tak!” w swoim ciele przez 99% czasu, holograficzne nasiona są dokarmiane i nowa rzeczywistość może zacząć się wyłaniać i materializować. W miarę jak ewoluujemy, świat nasz zaczyna się zmieniać. Gdy żyjemy w „Tak” unii naszego ciała i duszy, wówczas rośnie zaufanie w ewolucję świata i rozpuszcza wszelkie wątpliwości. Jhadten stworzył już setki hologramów Miast Światła, które zostały aktywowane przez grupy na całym świecie. Tworzy je od 1996 roku, gdy to pracę tę powierzył mu Maha Cochan. Wraz z pracą z dźwiękiem jest to bardzo ważny aspekt pracy Jhadten’a i zawsze jest wpleciony w jego warsztaty i prowadzone przez niego wyprawy do miejsc mocy.

 

Film przedstawia niektóre Świetlne Wewnętrzne Miasta, które już zostały aktywowane:

 

Energie na 2019 rok:

Strona Jhadtena: www.sacredspaces.net

 

 

NaWarsztaty.pl